İnternet sitemiz yenilendi!

Dahi Ders Evi internet sitemizi yeniledik. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 2008 yılından, bugüne kadar çalıştık. Verdiğimiz kurslar ve rehberlik hizmetleri için şimdi internet üstünde daha da iyiyiz!

İnternet sitemiz mobil uyumludur. İhtiyacınız olan türkçe ve yabancı dil kurslarına göz atabilirsiniz. Siz müşterilerimiz için “tek tuş” kadar kolay. Ayrıca, ilgilendiğiniz kurslar için öğrenci temsilcilerimiz size destek vermekten memnuniyet duyacaktır.

İnternet sitemizde bizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Bunun için “Hakkımızda” sekmemize tıklayarak Dahi Ders Evi hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olacaksınız.

Bizi daha da yakından takip etmek için “Haberler” bölümümüzdeki “Bizden Haberler” sekmesini sıklıkla ziyaret etmenizi öneririz. Ayrıca, “Sektörel Haberler” sayfamız da size bilgi ve tecrübe olarak yardımcı olacak sayfalardır.

Bize hemen ulaşmak için “İletişim” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İletişim sayfamızdan “İletişim Formu” nu doldurarak online istek, talep ve önerilerinizi bizimle paylaşabilir, açık adresimizde size bir kahve ısmarlayarak kurslarımızı yakından inceleyebilirsiniz. Telefon numaramız 0(212) 854 15 12 , email adresimiz info@dahibeylikduzu.com ‘dir.

İlginiz için teşekkür eder, iyi gezintiler dileriz.

Dahi Ders Evi Ailesi